Apie programą

2020-10-08
Apie programą
kettestai.lt yra nuotolinio mokymosi bei žinių tikrinimo tinklapis, kuriame galite spręsti KET testus ir pasiruošti teorijos egzaminui.

Šiame tinklapyje galite pasiruošti A, B, C, CE ir D kategorijų vairavimo teorijos egzaminui. Visi tinklapyje pateikti klausimai yra lietuvių kalba.

Testų sprendimo sistemoje yra daugiau kaip 1000 klausimų, apimančių Kelių eismo taisykles. Klausimai parengti pagal naujausias kelių eismo taisykles. Testas naudingas ne tik vairuojantiems, bet ir besiruošiantiems vairuoti. Atsižvelgiant į naujus reikalavimus KET testų duomenų bazė yra nuolat papildoma ir atnaujinama.

Jums pateikiamas testas su pasirenkamais atsakymais. Testas sudarytas iš 30 klausimų, kurie parinkti atsitiktinumo būdu iš visų Kelių eismo taisyklių skyrių, saugaus eismo pagrindų žinyno, LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų. Testui išspręsti skiriama 30 minučių. Testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Išsprendus testą Jūs galite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Išsiaiškinti padarytas klaidas Jums padės KET paaiškinimai.

SVARBU! kodai galioja tokį laiką kuris nurodytas prie jų. Laikas pradedamas skaičiuoti įsigijus kodą.
Komentarai